• Diyetisyen

Diyetisyen

Uygulanabilir bir beslenme programı kişileri yakından tanımakla oluşturulabilir. Bu nedenle danışanları yakından tanımak için ücretsiz bir ön görüşme yapılır. Bu ön görüşme sırasında kişilerin sağlık durumları ve beslenme alışkanlıkları saptanır.

Programa başlamaya karar veren danışanlarımıza ilk randevularına geldikleri zaman vücut analizi yapılır. Vücut analiz sonuçları, ön görüşmede aldığımız bilgiler ve kan tahlili sonuçlarınız ışığında beslenme programınız düzenlenir.

Program süresince motivasyonunuzu korumak için her hafta düzenli olarak görüşme yapılır. Bu görüşmeler,kilo kontrolü ve beslenme programızın yeniden düzenlenmesini kapsar. Ayrıca her hafta vücut analizi yapılır ve kaybettiğiniz kilonun yağ,su,kas oranı tespit edilir.

Danışanlarımız hedef ağırlıklarına ulaştıklarında hem kiloya bağlı gelişebilecek sağlık risklerinden kurtulur hem de fiziksel olarak daha ideal bir görünüşe sahip olurlar.

İdeal kilonuza ulaştıktan sonra kilo koruma programına başlanır. Koruma programının amacı; besinleri hayatınıza adapte edebilmeyi öğrenmektir. Yani koruma programınız bittiği zaman hangi besini ne kadar tüketmeniz gerektiğini ve kilonuzu korumayı öğrenmiş olursunuz.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

  • Kişilerin sağlık problemleri ve sosyal hayatları göz önüne alınarak hazırlanan zayıflama ve kilo alma programları.
  • Kilo koruma programları.
  • Sporcu beslenmesi.
  • Gebelik ve Emziklilik döneminde beslenme.
  • Kalp damar hastalıkları,diyabet,hipertansiyon karaciğer hastalıklarında beslenme.
  • Çocuk ve bebek beslenmesi.
  • Yoğun çalışanlar için performans arttırıcı beslenme programları.

Unutmayın, kaybettiğiniz kilonun sağlıklı ve kalıcı olabilmesi için beslenme programızın alanında uzman kişiler tarafından planlanması çok önemlidir.

Etiketler: diyetisyen izmir, izmir diyetisyen, diyetisyen, diyetisyen izmir bornova, diyetisyen izmir karşıyaka, diyetisyen izmir buca, diyetisyen izmir bayraklı, diyetisyen izmir alsancak, diyetisyen izmir tavsiye, diyetisyen izmir fiyatları, diyetisyen izmir, izmir diyetisyen adresleri, diyetisyen izmir kilo alma, izmir alsancakta diyetisyen, diyetisyen izmir balçova, diyetisyen berna izmir, izmir çiğli diyetisyen, izmir diyetisyen doktorları, diyetisyen doktorlar izmir, diyetisyen doktor izmir,