• Visia Cilt Analizi

Visia Cilt Analizi

Visia Cilt Analiz Sistemi Nedir?

Visia cilt analiz sistemi, cilt ve cilt altını görüntülemek amacıyla kullanılır.

Uygulamalardan önce ve sonra, aynı ışık ve pozisyonda alınan fotoğraflar sayesinde tedavinin başarısı objektif olarak ölçülebilir.

Visia, cilt ve cilt altı değerlendirmeyi; lensleri yardımıyla ve özel bir analiz programı ile hem görsel hem de matematiksel olarak sağlar.

Visia sistemi elde edilen verileri değerlendirerek cildin durumu hakkında yüzdeler ve grafikler sunar. Elde edilen bilgiler cildi ve cilt altını daha detaylı incelememize yardımcı olur.

Visia Cilt Analiz sisteminin çektiği görüntüler baz alınarak tamamen kişiye uygun cilt uygulamaları seçilir ve uygulanır.

Visia cihazının verdiği bilgileri kısaca sıralarsak;

  • Cilt kalınlığı, cildin kolajen miktarı gibi değerler ölçülür, 
  • Ciltte hangi bölümünün, ne derece ve neden yaşlanmış olduğu saptanır,
  • Ciltte bulunan kırışıklıkların değerlendirilmesi,
  • Ciltte ki kahverengi lekelerin değerlendirilmesi,
  • Ciltte ki UV hasarının değerlendirilmesi,
  • Ciltte ki kılcal damarların ve kırmızı benlerin yerleri, yoğunluğu, miktarı vb. gibi birçok bilgiyi fotoğraflar ve matematiksel verilerle bizlere sunar.

Etiketler: cilt analizi testi, cilt analizi nedir, cilt analizi cihazı, cilt analizi nedir nasil yapilir, cilt analizi, cilt analiz aleti, cilt analizi nasıl yapılır, cilt bakım analizi, cilt bakım analiz cihazları, cilt bakım analiz cihazı, cilt analizi ve bakımı, cilt yaşı analizi bilgi, cilt analiz cihazı izmir, cilt dna analizi, cilt analizi ne demek, cilt analizi fiyatları, cilt analiz görüntüleri, cilt analizi izmir, cilt analizi izle, cilt analizi yaptırmak istiyorum, cilt analizi ne işe yarar, cilt analizini kimler yapar,